Wirtualny spacer po wnętrzu firmy – czyli jak wyróżnić swój biznes na tle konkurencji

Szukasz atrakcyjnego sposobu na zaprezentowanie swojego biznesu od wewnątrz? Masz w planach rozwój swojego biznesu w sieci i zależy Ci, by firma zyskała na wiarygodności? Chcesz rozpocząć działania w kierunku zwiększenia widoczności marki w mapach Google? Sprawdź, jak zrealizować wszystkie te cele z wykorzystaniem usługi wirtualnego spaceru po wnętrzu firmy.

Wirtualny spacer po wnętrzu Twojej firmy – atrakcyjny sposób prezentacji naszego biznesu

Wirtualna wycieczka po wnętrzu firmy to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów na to, by zaprezentować swoją markę klientom i użytkownikom, i pokazać im coś więcej, niż tylko przypadkowo zrobione zdjęcie budynku. Usługa wirtualnego spaceru, wykonana za pomocą nowoczesnej technologii Street View zapewni szczegółowy wgląd w każde wnętrze restauracji, hotelu czy lokalu usługowego tak, by klient jeszcze przed wizytą mógł sobie wyrobić pierwsze dobre wrażenie.

To właśnie pierwsze wrażenie klienta jest najważniejsze i w dużej mierze determinuje, jakie będą odczucia wobec naszego biznesu. Co w przypadku, gdy użytkownik na mapach Google zobaczy słabej jakości zdjęcie naszego budynku? Czy jego odczucia będą pozytywne? Czy brak działania z naszej strony w celu zbudowania zaufania zapewni nam więcej klientów? Niekoniecznie. Dlatego wirtualny spacer po wnętrzu firmy to strzał w dziesiątkę nie tylko w procesie zwiększania świadomości użytkowników, ale też polepszenia widoczności w sieci. 

Jak realizowana jest usługa wirtualnego spaceru po siedzibie firmy? 

Jak wygląda realizacja usługi wirtualnego spaceru w siedzibie firmy? Podstawą jest wykorzystanie Google Street View Trusted – najnowocześniej technologii, która za pomocą zdjęć panoramicznych umożliwia klientowi wgląd do wnętrza budynku o dowolnej porze dnia i w dowolnym miejscu. 

Realizowane zdjęcia panoramiczne z użyciem platformy, drona lub masztu krok po kroku są ze sobą połączone tak, by efekt finalny przypominał faktyczny spacer po wnętrzu obiektu. Następnie cały spacer okiem użytkownika jest umieszczony nie tylko na mapach Google – najpopularniejszej na świecie aplikacji lokalizacyjnej, ale też na przygotowanej przez Wertui wizytówce Google My Business. By wzmocnić przekaz i zmaksymalizować pozytywne wrażenie klientów, całość zostanie uzupełniona o profesjonalne zdjęcia firmy. 

Dla kogo wirtualny spacer po wnętrzu firmy to usługa szyta na miarę?

Wirtualny spacer to forma prezentacji, która dotychczas znana nam była z promocji terenów inwestycyjnych, obiektów użyteczności publicznej, muzeów czy galerii sztuki. Nieprzerwanie to właśnie ta forma autoprezentacji biznesu wzbudza w klientach pozytywne odczucia i buduje zaufanie.

Dzisiaj każda firma może wyjść poza ramy tradycyjnej formy marketingu i stworzyć tego typu wirtualny spacer również w swoich wnętrzach. Usługa wirtualnego spaceru to doskonała forma prezentacji wnętrz dla lokali gastronomicznych i branży hotelarskiej. Każdy z nas przynajmniej raz spotkał się z sytuacją, w której zdjęcia nie oddawały rzeczywistości. Nic więc dziwnego, że sami klienci również sceptycznie podchodzą do pięknych i wymuskanych zdjęć pokoi hotelowych czy restauracji. My jednak możemy iść o krok dalej i udowodnić klientom, że wnętrza naszego lokalu są piękne i odpowiadają najpiękniejszym zdjęciom. Niezobowiązująca, wirtualna wizyta w naszej firmie da klientowi poczucie pewności, że jest to miejsce godne zaufania. W połączeniu z integracją z Google Maps wirtualny spacer nie tylko zwiększy liczbę odwiedzin, ale też wpłynie na realny rozwój naszego biznesu. 

Wirtualny spacer to jednak tak naprawdę usługa skrojona na miarę każdej firmy, bez względu na profil działalności i branże, w jakiej działamy. To świetna wizytówka dla inwestorów, sposób na niebanalną reklamę firmy i gwarantowana metoda zdobycia przewagi konkurencyjnej. 

Zainwestuj w wirtualny spacer po Twojej firmie

Wyróżnij swój biznes na tle konkurencji! Skontaktuj się ze specjalistą ds. marketingu i wspólnie omówcie najskuteczniejsze rozwiązania marketingowe dla Twojej firmy

Dlaczego warto skorzystać z usługi stworzenia wirtualnego spaceru po wnętrzu firmy? 

Czy warto zainwestować w wirtualny spacer po firmie?

Dlaczego usługa wirtualnego spaceru po wnętrzu firmy to coś, czym powinniśmy się zainteresować? Przede wszystkim jest to sposób na to, by przekonać klientów do skorzystania z naszych usług. Coraz częściej spotykamy się z użytkownikami, którzy nie zdecydują się na wizytę, dopóki nie będą mieli całkowitej pewności, że jest ona warta ich pieniędzy. Wirtualny spacer rozwiewa te wątpliwości i wzbudza wiarygodność wśród stałych, jak i potencjalnych klientów. 

Wirtualny spacer to także znacznie lepsza alternatywa w stosunku do tradycyjnej graficznej prezentacji biznesu. Zdjęcia, nawet najlepszej jakości nie oddadzą w 100% tego, co użytkownik może zobaczyć podczas wirtualnego spaceru. Ten z kolei sprawi, że nawet przypadkowi użytkownicy zapamiętają nas, i być może kiedyś, w przyszłości skorzystają  z naszych usług.

Nie zapominajmy także o dynamicznym rozwoju branży e-commerce. Usługa wirtualnego spaceru już w ciągu kilku najbliższych lat stanie się standardem, a klienci będą jej oczekiwać każdorazowo. Wtedy efekt pozytywnego zaskoczenia nie będzie już tak stymulujący. Wykorzystajmy potencjał tej technologii już teraz i zadbajmy o to, by jak najszybciej pokazać swoją działalność w lepszym, oryginalnym świetle. 

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje spacerów wirtualnych:

Zobacz również

Pozycjonowanie strony www – od czego zacząć?

Pozycjonowanie strony internetowej to obecnie kluczowy element każdej strategii marketingowej, skupionej na rozwoju biznesu online i przyciągnięciu nowych klientów. Bez względu na to, czy prowadzimy